[video] Jak uspět na online tržišti zvaném internet?

Internet je největším tržištěm světa a dnes více než dříve platí, že kdo na něm není, jako by nebyl. Vedle sebe tu mají své výkladní skříně (webové stránky) tisíce obchodníků. Všichni nabízejí své skvělé služby a nablýskané produkty. 

A víte, co je největším nešvarem českých a slovenských obchodníku? Jejich výkladní skříně jsou sice graficky dokonalé a zboží lákavé, ale u 90% z nich nikdo nestojí za pokladnou. Jednoduše nemají žádný online prodejní nástroj, který by klientovi okamžitě umožnil zboží koupit. 

V dnešní rychlé době vám ale nikdo nechce volat, nebo psát emailovou objednávku a čekat na vaši odpověď. Všichni chtějí objednat a zaplatit okamžitě. A co když jim to neumožníte? Jednoduše půjdou o dům dál. 

Ať už prodáváte na internetu cokoliv, potřebujete nástroj, který prodá návštěvníkovi přesně v momentě, kdy je připraven koupit. V momentě, kdy se rozhodl, že to co nabízíte chce, drží v ruce kreditní kartu a hledá, kam opsat její číslo a zaplatit. Není to zítra, když už mu své produkty nabídne desítky jiných obchodníku, nebo za týden, když už nebude vědět, že existujete. 

A co Váš web. je také jen nablískanou výkladní skříní? 

Máte chuť to změnit a do 60 minut proměnit svůj web v prodejní automat? Přečtěte si jak na to v našem e-booku “Jak do 60 minut prodávat online” a získejte zdarma přístupy k online prodejnímu nástroji FAPI.

banner_fapi_ebook_6

 

Ohodnoťte tento post
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů