MY JSME FAPI

O nás

Tvoříme to, co pomáhá našim klientům a co sami používáme. To nám dává smysl.

HISTORIE

Od roku 2012

Když jsme - ještě jako Firma 2.0 - v polovině roku 2012 chystali velkou marketingovou kampaň, hledali jsme na českém trhu nějaké řešení, které umí spolehlivě zpracovat objednávku, vystavit fakturu, přijmout platbu, spárovat ji s fakturou a nakonec i doručit produkt. To vše v českém jazyce a co nejintuitivnější jak pro nás, tak pro klienta. Zároveň jsme si chtěli systém spravovat sami.

ZDROD MYŠLENKY

A tak vzniklo FAPI...

Open source řešení nenabízela ani zdaleka vše, co jsme potřebovali. A e-shop na zakázku by nás stál v lepším případě desítky, spíše ale stovky tisíc korun. Rozhodli jsme se tedy naprogramovat si řešení sami. A tak se zrodilo FAPI. V první kampani obsloužilo 1 008 klientů a vyfakturovalo 8 936 800 Kč. Brzy nás začali kontaktovat první klienti, že by takový systém chtěli využít i ve svém podnikání. Nenechali jsme si FAPI pro sebe a začali jsme ho nabízet.

SOUČASNOST

Od roku 2020

Od svého vzniku do současnosti ušlo FAPI dlouhou cestu. Vyrostlo a dospělo. Jeho původní poslání se ale nezměnilo. Jako neúnavný pracant zajišťuje dnem i nocí všechny rutinní procesy spojené s prodejem na internetu. Dnes tak věrně slouží stovkám podnikatelů a firem, kterým významně šetří čas a práci v každodenním provozu.

Naše vize

Zjednodušujeme život nové generaci online podnikatelů a měníme způsob, jakým lidé na internetu prodávají a nakupují. To nás naplňuje a dává naší práci smysl.

Jirka Slischka

Hlavní programátor a CEO FAPI

Adam Černý

Zákaznická podpora

Filip Seman

Programátor

Marek Volný

Programátor

František Bujnovský

Programátor

Marek Klein

Programátor