Platební brána Pays – spolehlivé řešení pro váš online prodej

Platba. Okamžik, kdy se zúročuje veškeré úsilí vložené do získání klienta a uskutečnění objednávky. Dokud se peníze zaplacené zákazníkem neobjeví na vašem bankovním účtu, neprodali jste.

Proto je fungující platební brána v současnosti prakticky nezbytnou součástí každého úspěšného internetového byznysu. Výrazně usnadňuje život prodejcům i jejich zákazníkům. Dnes, kdy se všechno zrychluje, je už jen málokdo ochoten čekat na zpracování platby několik dní.

Podnikání v (post)koronavirové době

Nepochybujeme o tom, že prodeji na internetu patří budoucnost. Jestliže v minulých letech šlo „pouze“ o zřetelný trend, pandemie koronaviru zcela změnila pravidla a výrazně urychlila probíhající změny.

Koronavirus nemilosrdně prověřil stabilitu a životaschopnost podnikatelských projektů i celé ekonomiky. Mnoho odvětví utrpělo těžké ztráty. Objevily se ale také nové příležitosti a výzvy. (Přečtěte si výsledky našeho exkluzivního průzkumu)

Internet se v době koronavirové krize ukázal být bezpečným přístavem, který epidemie ani s ní spojená restriktivní opatření téměř nezasáhly. Není proto divu, že stále více podnikatelů a firem přesouvá své aktivity právě do online světa. To vše význam kvalitní platební brány ještě umocňuje.

Jen platební brána nestačí

„Je třeba si uvědomit, co je klíčovou aplikací při prodeji zboží a služeb přes internet,“ vysvětluje Karel Sasín, CEO společnosti pays.cz s.r.o. „Mnohé překvapuje, když říkám: Není to platební brána! Ta je samozřejmě nepostradatelnou součástí prodeje, ale pro obchodníka je klíčový kvalitní eshop, pro ubytovatele a poskytovatele služeb je klíčový kvalitní rezervační systém. Pro prodejce online služeb je zase nejdůležitější jednoduchý a spolehlivý prodejní systém.“

Platební brána Pays si své partnery pro obchodní spolupráci pečlivě vybírá. Proto nás těší, že v oblasti jednoduchého online prodeje se premium partnerem Pays stalo právě FAPI. Naši společní klienti tak tímto spojením získávají silný tandem nástrojů pro úspěšné podnikání na internetu.

Proč si vybrat Pays

Platební bránu Pays jsme do FAPI nezaintegrovali náhodou. Kromě podobného pohledu jejích tvůrců na online podnikání nás na Pays zaujala také řada zajímavých vlastností:

 • první 3 měsíce zdarma bez jakýchkoli závazků,
 • žádný paušál za vedení platební brány, platí se pouze poplatky z uskutečněných transakcí,
 • okamžitá aktivace – účet u Pays si můžete založit jedním kliknutím přímo ze svého účtu FAPI,
 • více zprostředkovatelů platebních transakcí (širší podpora oborů a produktů),
 • nabídka moderních platebních metod – kartou, telefonem i přes PayPal,
 • upozornění zákazníka na nedokončenou platbu,
 • intuitivní ovládání – přehledné administrační rozhraní, které lze ovládat z počítače i mobilu,
 • peníze se převádějí na bankovní účet obchodníka každý den,
 • přehledné výpisy plateb pro účetní zpracování,
 • snadné vracení plateb bez zpoplatnění,
 • rychlá a nepřetržitá technická podpora.

Prodávejte ještě dnes

Jednou z unikátních vlastností platební brány Pays je její rychlá aktivace, kterou provedete jedním kliknutím přímo ze svého účtu FAPI. Začít prodávat a přijímat platby kartou tak můžete během několika okamžiků.

Nemáte ještě svůj účet FAPI? Založte si jej zdarma zde.

Ohodnoťte tento post
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů