7000+ UŽIVATELŮ

s FAPI dosud vyfakturovalo přes 2,5 miliardy Kč.

Edita Berková

tvůrkyně projektu Strollering, Mateřská v pohybu

Realitní kuchařka pomáhá lidem lépe bydlet a šetřit peníze při nákupu nemovitostí prostřednictvím knihy a vzdělávacích kurzů pro veřejnost. Službu FAPI využívám již několik let a velmi mě těší, že se neustále rozšiřuje o nové možnosti a funkce. Je to velmi efektivní a funkční nástroj, který mi šetří čas a peníze. Současně oceňuji vstřícný přístup ze strany lidí z FAPI.
Pavla TemrováCertifikovaná realitní makléřka
www.pavlatemrova.cz
FAPI pro mne bylo jednoduchá volba. Jasně komunikovalo se všemi dalšími systémy firmy SmartSelling, které jsem používala. Hned po prvních uživatelských krocích se z nás stali partneři. :) Splňuje přesně to, co jsem před lety hledala – automatizaci pro můj online svět. Už žádné vystavování faktur a dohledávání objednávek v e-mailech, vše se děje – bez ohledu na to, co dělám já – a zákazník je spokojený, že má vše, co si objednal, v reálném čase. Co se mi vybaví, když se řekne FAPI? Pocit vděčnosti za úspěšný start projektů, když otevřu e-mailovou schránku a tam je spousta e-mailů od FAPI – ano oznamují, že si někdo objednal naše produkty.
Zuzana Adamspecialistka na Feng Shui
Aplikaci FAPI jsem si vybral především kvůli prodejním formulářům. Byla to funkce, kterou jsem potřeboval a kterou jsem nechtěl programovat. Postupně jsem ale do aplikace převedl i vystavování všech svých faktur. Je to jednoduché, přehledné a obsahuje i hezky zpracované statistiky. FAPI má také vstřícnou a velmi ochotnou podporu.
Pavel Jiránek
FAPI mi najviac pomáha s automatizovaným celého môjho predajného systému. Taktiež export je výborný a šetrí množstvo času. Idem testovať opakovane platby a strhávania tak uvidíme ale verím že aj v tomto bude priateľská harmónia ako vo všetkom inom 😋 Robíte svoju prácu výborne... len tak ďalej
Marek Chrenkowww.phac.sk
Miluju, že za mě posílá upomínky, páruje platby a že jde vyexportovat do Pohody. Moje externí účetní tak nemusí nahazovat ručně každou fakturu. Což jí ušetří spoustu času. A mně spoustu peněz. :-) FAPI je skvělý produkt. A co víc, váš klientský servis je bomba. Nedávno jsem něco řešila s Šárkou Topičovou a to byla jedna velká báseň. Nejen, že jsme všechno vyřešili, ale celá naše komunikace se nesla v duchu pohody, harmonie... prostě totální soulad. A to je velká vzácnost. To mi věřte. :-) Takže bych vám chtěla vzkázat velké DĚKUJI a buďte tu pro nás i nadále. :-)
Monika Náplavováwww.nemcinabreclav.cz, www.germanika.org, www.nemeckyonline.cz
Připadá mi, že už tam všechno co potřebuju, mám. Chci vám poděkovat za tak skvělý nastroj, který je propojený s dalšími aplikacemi, také za jednoduchost v jeho nastavení a za skvělou podporu. Kdykoliv se na vás obrátím, vždy dostanu pořádnou odpověď a podrobný návod jak na to. Obzvlášť bych chtěla poděkovat Šarce za její odpovědi a pomoc v nastavení mého učtu.
Naděžda Rojkováwww.JazykySikovne.cz