DO FAPI HLEDÁME POSILU

Máš rád/a komunikaci s lidmi?

Hledáme superhrdinu pro náš support tým!

Přehled pozice

Rozmanitá práce na support oddělení, na kterém si vyzkoušíte i obchodování s férovou provizí. Co to znamená? Dostanete fixní odměnu za komunikaci s klienty a budete si moct přivydělat na základě Vaší šikovnosti!

Co Vás čeká?

  • Zákaznická podpora: Vyřizování dotazů a problémů zákazníků skrze telefon, e-mail a sociální sítě.

  • Pracovní doba: Telefonická podpora od 9 do 16 hodin.

  • Správa plateb: Kontrola párování plateb a správa účtů zákazníků.

  • Vytváření obsahu: Aktualizace FAQ, tvorba nápovědy a blogových článků.

  • Optimalizace a nastavení: Zlepšování procesů podpory a nastavování systému FAPI pro naše zákazníky. Update nápovědysociálních sítí.

Kdo by se měl přihlásit?

  • Kandidáti ochotní pracovat na poloviční úvazek (cca 3.5 hodiny denně) s možností rozšíření na full time.

  • Preferujeme kandidáty z Ostravy a okolí pro možnost docházky do kanceláře.

  • Výhodou je schopnost orientace v účetnictví a znalosti v oblasti platebních bran, se kterými FAPI spolupracuje.

  • Požadujeme příjemné vystupování. Komunikace s lidmi by pro Vás měla být radost. Pokud navíc máte obchodního ducha a chuť se učit nové věci, tak je toto přesně pro Vás!

Co za to nabízíme?

  • Měsíční plat: 20 000 Kč na poloviční úvazek.

  • Bonusy: Odměny za prodejní úspěchy, tvorbu SEO optimalizovaných článků a videí.

  • Prodej ti usnadníme, ukážeme ti krok-za-krokem jak na to.
  • Další vzdělávání a rozvoj: Možnost se učit a růst v rámci firmy.

Chcete se rozvíjet ve stabilním prostředí prosperující firmy?

1) odešlete formulář níže

2) přijde Vám odkaz na náš vstupní test

3) zavoláme si a domluvíme se na spolupráci

Za tým FAPI

Jiří Slischka
CEO FAPI

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Použijeme je výhradně k informování o hledané pozici FAPI. Zásady zpracování osobních údajů