DO FAPI HLEDÁME NOVOU POSILU

Máš rád/a komunikaci s lidmi?

Hledáme superhrdinu pro náš support tým!

Ze stolu Jiřího Slischky v Ostravě, ČR
k aspirujícím superhrinům, kteří dnes umí pomoci komukoliv kdo si o ní řekne či navést na řešení a chtějí od svého pracovního života více
24. května 2024 v 12:59

Zdravím,
hledám svého "vysněného" kolegu, kterému můžu přinést obrovskou životní změnu, zasloužené příjmy a konečně i smysl pracovního života.

Pokud jste takovým kolegou Vy, budu s Vámi osobně pracovat jeden na jednoho ve vašem pracovním životě, abych Vám pomohl znásobit vaši radost, hrdost i příjmy z práce v příštích 12 měsících.

Vše se bude odvíjet od Vaší ochoty být lepší než včera.

Tady je důvod.

První věc, kterou pro Vás udělám, je, že Vám pomůžu s testem předpokladů, zda-li má smysl, abychom se společně vydávali na cestu a měli šanci na úspěch.

Za to se nic neplatí a zabere Vám to několik desítek minut. Já už jsem osobně tento proces odladil na více než 500* uchazečů a vyšších desítkách kolegů v denní praxi otestoval… (Po téměř 7 letech, kdy dělám tyto věci, jsem se v odhadu výsledků docela zlepšil).

* 521; ke dnešnímu dni; abych byl přesný

Na konci tohoto úvodního snažení se stane jedna z těchto tří věcí:

1.

Sen o práci superhrdinckého podporáka si zamilujete a rozhodnete se ho realizovat na vlastní pěst. V takovém případě Vám popřeji hodně štěstí a poprosím Vás, abyste se mnou byli v kontaktu a dali mi vědět, jak se Vám daří.

2.

Sen si zamilujete a požádáte mě, abychom se mohli stát kolegy, abych Vám mohl osobně pomoci s jeho realizací a maximalizací co nejrychleji. V takovém případě to rozjedeme na plné obrátky ... A to je slib. Každý z mých kolegů má výsledky. Doslova. Každý. Jeden. Z nich. Každý den.

3.

V nejhorším případě zjistíte, že sen o práci superhrdinckého podporáka není pro Vás. Že se nenaplnilo Vaše očekávání a práce je to ve skutečnosti jiné, než jste si myslel.

Opravdu je to tak jednoduché a není v tom žádný háček.

Přemýšlejte o tom.

“Nejhorší”, co se může stát, je, že dostanete více informací a potvrzení, že tohle není pro Vás a Váš budoucí profesní život.

To nejlepší, co se může stát, je, že společně exponenciálně zvýšíme Vaše kompetence, výplatu a Vaši radost z práce.

Takže toto je ta nejpodobnější věc k novému profesnímu životu, kterou jste kdy viděli.

Bude to fungovat takto:

Nejdříve Vám pošlu talentový test. U toho jsme se inpirovali nejlepšími společnostmi v zámoří a přidali vlastní zkušenosti. Od roku 2018 ho nepřetržitě testujeme. Dnes má přes 500 respondentů.

Ten nám řekne, zda-li jsme kompatibilní v našem způsobu přemýšlení. Zda-li spolu budeme umět spolupracovat na Vašem profesním i osobnostním růstu.

Jakmile máme tyto “výchozí materiály”, bude Vás čekat druhá část. Tento úkol již bude praktický. Bude třeba si zašpinit ruce a něco malého vytvořit.

Existuje řada způsobů, jak to lze zvládnout.

Použijete AI. Nebudete vůbec přemýšlet a úkol zvládnete za pár hodin, maximálně do druhého dne.

Máte-li již praktické zkušenosti s FAPI, pravděpodobně úkol zvládnete z hlavy za necelou hodinu a půl a ještě se u toho budete skvěle bavit.

Také Vám garantuji, že celou dobu budete přemýšlet, zda-li se “TO” ve skutečnosti dělá opravdu takto; nebo je jiná cesta?

Jakmile úkol zvládnete a dáte mi vědět, sejdeme se osobně. Budu se Vám věnovat já osobně. Žádný HRista. Žádná sekretářka, ale já, vývojář, CEO, majitel FAPI, aktuální superhrdina na zákaznícké podpoře.

Ačkoliv jsme zvyklí pracovat po celé ČR, sejdeme se v našich prostorách poblíž centra Ostravy, kde Vás pozvu na kávu nebo čaj. Společně zjistíme, zda-li jsme si oboustranně sympatiční, zda-li se chápeme.

Pokud zjistíme, že ano, nabídnu Vám pomocnou ruku a ještě Vám za to budu platit.

Takto to funguje:

Za předpokladu, že si sedneme a bude nám to oběma dávat smysl, začneme spolupracovat. Já Vás povedu, budu dávat rady a budu upozorňovat na špatné cesty, které jsem si mnohokrát sám prošlapal. Vy už nemusíte -> budu se snažit Vám předat svých 7 let praxe v několik měsících.

Nebude to lehké. Naopak. Spíše brutální, možná (NE)možné?

Tohle Není pro každého. Zde je uvedeno, komu mohu pomoci:

Jsem VELMI vybíravý v tom, s kým budu mluvit, a mám přísná (ale rozumná) kritéria, která musí být splněna, abychom mohli pokračovat. Tady jsou:

1. Budeme kompatibilní v myšlení

Tohle nám odhalí první část - talentový test. O tom jsem již mluvil dříve, pojďme dál.

2. Musíme si za každou cenu říkat jen a pouze pravdu

Vše, co společně uděláme, Vám nejen bude přinášet znalosti a zkušenosti, ale také přijde odpovědnost.

Odpovědnost za práci, odpovědnost ke mně, novým kolegům a parťákům na projektech. Odpovědnost k sobě samému.

A abychom to mohli udělat a odpovědnost přijmout, musíme mít vždy “čisto na stole”.
Jinými slovy, musíme k sobě být vždy jen a pouze upřímní, nic nijak nepřibarvovat a vždy si říkat jen čistou pravdu.

I když bude bolet; a to bude často.

Statistika mi říká, že já jsem připraven, co Vy?

3. MUSÍTE se řídit pokyny. (Nebojte se, nebudu po Vás chtít nic divného.)

Koneckonců, pokud věci, které Vás budu učit nebudete uplatňovat v praxi, nikam to nepovede.

Nejsme na VŠ, nestačí nám teoretická papouškovaná znalost. Chceme pomáhat lidem DORUČOVÁNÍM skvělého software a ten se sám (zatím) neudělá.

To je vše! To jsou všechny mé požadavky.

Tady je, co chci, abyste udělali dál.

Pokud splňujete výše uvedená kritéria a chcete si se mnou osobně promluvit o tom, jak dosáhnout neuvěřitelných výsledků, pak si na Vás rád vyhradím čas.

Postup je následující:
1) přejděte do talentového testu níže a zjistěme, zda-li jsme kompatibilní v myšlení
2) zpracujte praktickou část podle svého nejlepšího vědomí a svědomí

Tady je, co se stane potom.

Jakmile od Vás dostanu zprávu, projdu si zaslané podklady nejpozději do 24 hodin (většinou včetně víkendů) a pozvu Vás na osobní setkání.

Náš úvodní rozhovor bude trvat 30 až 45 minut.

Zde začneme skutečně pracovat na tom, abychom zjistili, co přesně chceme ...a jak to uskutečnit:

1) uvidíme hodnotu v tom, že se stanete novým “vysněným” kolegou, skvěle! Můžeme si o tom promluvit a jít do detailu (pak to bude možná na déle).
2) pokud se napak nakonec rozhodnete hozené lano nepřijmout, je to také v pořádku
3) a pokud mi řeknete, že jsem promarnil Váš čas naší schůzkou, okamžitě Vám vykompenzuji cestovní náklady, jak jsem slíbil.

Takže doslova nemůžete prohrát.

(Mimochodem - ještě se mi nikdy nestalo, že by měl někdo pocit, že jeho čas byl promarněný. NIKDY. Proto mohu tuto nabídku učinit.
Podstoupil by někdo jiný takové riziko?)

Upozornění - Čas je rozhodující faktor, který může pracovat proti Vám.

Přehled pozice

Rozmanitá práce na support oddělení (uživatelská podpora), na kterém si vyzkoušíte i obchodování s férovou provizí. Co to znamená? Dostanete fixní odměnu za komunikaci a řešení problému s klienty a budete si moct přivydělat na základě Vaší šikovnosti!

Co Vás čeká?

  • Zákaznická podpora: Vyřizování dotazů a problémů zákazníků skrze telefon, e-mail a sociální sítě. Přibližně 3 hodiny denně.

  • Pracovní doba: Telefonická podpora od 9 do 16 hodin.

  • Správa plateb: Kontrola párování plateb a správa účtů zákazníků.

  • Vytváření obsahu: Aktualizace FAQ, tvorba nápovědy a blogových článků.

  • Optimalizace a nastavení: Zlepšování procesů podpory a nastavování systému FAPI pro naše zákazníky. Update nápovědysociálních sítí.

Kdo by se měl přihlásit?

  • Kandidáti ochotní pracovat na poloviční úvazek (cca 3.5 hodiny denně) s možností rozšíření na full time.

  • Preferujeme kandidáty z Ostravy a okolí pro možnost docházky do kanceláře.

  • Výhodou je schopnost orientace v účetnictví a znalosti v oblasti platebních bran, napojení na e-mailové nástroje a členské sekce se kterými FAPI spolupracuje.

  • Požadujeme příjemné vystupování. Komunikace s lidmi by pro Vás měla být radost. Pokud navíc máte obchodního ducha a chuť se učit nové věci, tak je toto přesně pro Vás!

Co za to nabízíme?

  • Měsíční plat: 17 500 Kč na poloviční úvazek.

  • Bonusy: Odměny za prodejní úspěchy, tvorbu SEO optimalizovaných článků a videí.

  • Prodej ti usnadníme, ukážeme ti krok-za-krokem jak na to.
  • Další vzdělávání a rozvoj: Možnost se učit a růst v rámci firmy.

1. krok: Zadejte své jméno a e-mail. My Vám ihned zpřístupníme nezávazný vstupní test

1) odešlete formulář níže

2) přijde Vám odkaz na náš vstupní test

3) sejdeme se osobním pohovoru

Za tým FAPI

Jiří Slischka
CEO FAPI

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Použijeme je výhradně k informování o hledané pozici FAPI. Zásady zpracování osobních údajů