7000+ UŽIVATELŮ

s FAPI dosud vyfakturovalo přes 2,5 miliardy Kč.

Edita Berková

tvůrkyně projektu Strollering, Mateřská v pohybu

Realitní kuchařka pomáhá lidem lépe bydlet a šetřit peníze při nákupu nemovitostí prostřednictvím knihy a vzdělávacích kurzů pro veřejnost. Službu FAPI využívám již několik let a velmi mě těší, že se neustále rozšiřuje o nové možnosti a funkce. Je to velmi efektivní a funkční nástroj, který mi šetří čas a peníze. Současně oceňuji vstřícný přístup ze strany lidí z FAPI.

Pavla TemrováCertifikovaná realitní makléřka
www.pavlatemrova.cz

FAPI pro mne bylo jednoduchá volba. Jasně komunikovalo se všemi dalšími systémy firmy SmartSelling, které jsem používala. Hned po prvních uživatelských krocích se z nás stali partneři. :) Splňuje přesně to, co jsem před lety hledala – automatizaci pro můj online svět. Už žádné vystavování faktur a dohledávání objednávek v e-mailech, vše se děje – bez ohledu na to, co dělám já – a zákazník je spokojený, že má vše, co si objednal, v reálném čase. Co se mi vybaví, když se řekne FAPI? Pocit vděčnosti za úspěšný start projektů, když otevřu e-mailovou schránku a tam je spousta e-mailů od FAPI – ano oznamují, že si někdo objednal naše produkty.

Zuzana Adamspecialistka na Feng Shui

Aplikaci FAPI jsem si vybral především kvůli prodejním formulářům. Byla to funkce, kterou jsem potřeboval a kterou jsem nechtěl programovat. Postupně jsem ale do aplikace převedl i vystavování všech svých faktur. Je to jednoduché, přehledné a obsahuje i hezky zpracované statistiky. FAPI má také vstřícnou a velmi ochotnou podporu.

Pavel Jiránek