PROHLÍDKA

Chcete vědět, co všechno FAPI umí a v čem vám může pomoci?

RÁDI PROZKOUMÁVÁTE VĚCI Z BLÍZKA? PODÍVEJTE SE, JAK FAPI VYPADÁ UVNITŘ. 

Díky snadnému ovládání, přehlednému menu a chytrým filtrům můžete začít prodávat online hned teď, a to i bez znalosti programování. 

AUTOMATIZACE PRODEJŮ OD A DO Z

Už nemusíte najímat obchodníka, fakturantku ani skladníka. FAPI od klienta přijme objednávku, okamžitě mu zašle fakturu, zprostředkuje online platbu a dodá produkt. 

CHYTRÁ NÁSTĚNKA
VŽDY VÍTE, KOLIK VYDĚLÁVÁTE

Nástěnka, graf a další analytické nástroje vám na první pohled přehledně ukáží, kolik lidí si od vás objednalo, kolik z nich zaplatilo a od kolika můžete ještě platbu očekávat. 

PRODEJNÍ FORMULÁŘ PŘÍMO NA VAŠEM WEBU

Práce s prodejním formulářem je velmi jednoduchá, připravit jej zvládnete do 15 minut. Formulář můžete umístit na jakýkoli web, bez ohledu na to, jaké rozhraní používáte. Váš klient pouze vyplní osobní údaje, zvolí platební metodu a vybere produkty, které chce zakoupit. 

 

ONLINE PLATBY V MALÍČKU

Výběr platebních metod na webu, který chce prodávat, by měl být široký. A v žádném případě na něm nesmí chybět platba kartou a bankovním tlačítkem, které jsou na českém internetu nejoblíbenější. Součástí FAPI je platební brána GoPay, díky které můžete klientům poskytnout možnost platit nejen kartou a expresním bankovním převodem, ale i PayPalem a SMS. 

AUTOMATICKÉ PÁROVÁNÍ PLATEB S FAKTURAMI

Napojením FAPI na váš bankovní účet minimalizujete čas, který jinak musíte trávit administrativou. FAPI za vás automaticky spáruje došlé platby s vystavenými fakturami a označí je za zaplacené. 

PRODUKT JE U KLIENTA BĚHEM CHVILKY

Pokud prodáváte elektronické produkty (e-booky, online vzdělávání, info-produkty a podobně), FAPI automaticky zajistí jejich zaslání klientovi ihned po zaplacení. Jestliže prodáváte fyzické zboží, FAPI za vás může dát do skladu pokyn k expedici.

AUTOMATICKÉ UPOMÍNKY EMAILEM A SMS

Občas někdo zapomene zaplatit a vy pak musíte zasílat upomínky e-mailem, telefonovat a dokola se připomínat. FAPI udělá tuto práci za vás. Naformulujete si texty upomínek a časová rozmezí, kdy mají být rozesílány, a FAPI samo hlídá faktury po splatnosti a upomínky rozesílá. 

FAPI JE SOUČÁSTÍ PRODEJNÍHO SYSTÉMU SMARTSELLING

Prvního nástroje na českém a slovenském trhu, který pod jednou střechou spojuje všechny nezbytné komponenty moderního online marketingu. Online prodej (FAPI), komunikaci (SmartEmailing) a webové řešení (MioWeb). 

PŘEHLED PRODEJŮ VE VAŠEM MOBILU

Díky mobilní aplikaci máte všechny objednávky a důležité informace všude s sebou. Mobilní aplikace FAPI je zatím k dispozici pro iPhone. 

DALŠÍ VYBRANÉ VLASTNOSTI

OBJEDNÁVKY

Všechny objednávky a související doklady máte přehledně na jednom místě. Přijímat je můžete automaticky přes prodejní formuláře nebo je vystavíte ručně.

KLIENTI

Stále budete mít přehled o vašich klientech a jejich základních údajích, včetně jejich platební morálky.

STATISTIKY

K dispozici máte přehled a podrobnou statistiku vašich objednávek rozdělených do časových období, projektů, prodejních formulářů a produktů.

PROJEKTY

Projekty vám pomáhají udržet pořádek v datech (faktury, platby, klienti). Volbou projektu zobrazíte napříč celou aplikací pouze data vztahující se k vybranému projektu.

PRAVIDELNÁ FAKTURACE A SPLÁTKY

Vystavování opakovaných faktur nebo nákupy na splátky s FAPI řešit nemusíte. Vše může proběhnout automaticky bez vaší asistence.

OBCHOD SE ZAHRANIČÍM

S FAPI se nemusíte omezovat na český trh. FAPI umí anglicky a rozumí si s platbami v eurech.

UPSELLING

Využijte sílu upsellu a nabídněte klientům v rámci jedné objednávky další, související produkty.

PROPOJENÍ S ÚČETNÍMI SYSTÉMY

FAPI si rozumí s účetními systémy (Pohoda, Money S3, Money S4).

AFFILIATE

Využijte sílu affiliate marketingu a integrujte svůj provizní systém přímo do prodejního formuláře. Budete tak moci partnerům vyplácet provize za doporučení.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Poskytnete mi technickou podporu, když si ve FAPI nebudu s něčím vědět rady?

Samozřejmě! Náš přátelský tým je vám plně k dispozici. V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se FAPI nás neváhejte kontaktovat na podpora@smartselling.cz. Rádi vám s čímkoli poradíme. 

Jak funguje verze FAPI zdarma? 

Po registraci můžete 30 dní využívat zdarma všechny funkce FAPI. Následně se bude váš tarif odvíjet od toho, které funkce budete využívat. Pokud například nepřesáhnete 2 prodejní formuláře, nevyužijete platební bránu a jiné zpoplatněné funkce, můžete pokračovat dál v tarifu ZDARMA. Již během testovacího provozu si můžete nastavit plně automatizovaný proces online prodeje, včetně napojení na import dat z banky, a zároveň si kdykoliv vybrat placený tarif PRO.

Lze FAPI propojit s dalšími aplikacemi?

FAPI si můžete velmi jednoduše propojit s aplikací pro hromadný emailing SmartEmailing a snadno se integruje i do MioWebu. Dále můžete využít napojení na AffilBox SupportBox. Všechny integrace máte zdarma v ceně FAPI.

Co se stane, když budu chtít po 30 dnech využívat placené funkce?

Ve FAPI jsou placené a neplacené funkce jasně rozlišeny. Systém vás navíc sám upozorní, že je pro využití té které funkce třeba objednat placený tarif PRO. Pokud na placený tarif nepřejdete, bude vám účet nadále k dispozici pouze s funkcemi, které jsou zdarma.

Pro jaké produkty není FAPI vhodné? 

Přes FAPI se dobře prodávají jakékoli produkty a služby. Pokud ale máte produktové portfolio o stovkách položek, bude vhodnější, když si necháte naprogramovat eshop na zakázku. 

Mohu na FAPI získat nějakou slevu?

Předplaťte si tarif na rok dopředu a ušetříte částku v hodnotě ceny dvou měsíců. Přejít zpět na tarif Zdarma můžete v průběhu trvání tarifu kdykoliv. Nevyčerpaná část vám bude převedena do peněženky a můžete si za ni pořídit jiné služby, které poskytujeme, nebo ji v budoucnu opět použít při objednávce placeného tarifu PRO.